KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17177271
nr 1717 7271
Anders Lind, Signerad. Olja på duk, 71x48 cm, yttermått inklusive ram: 81x58 cm, yttermått inklusive ram:
Kondition: hål i duk
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 augusti 2025
kl 19:34:18
100 kr
150 kr